fbpx

Oferta Reklamowa

Należę do dynamicznie rozwijającej się społeczności światowej, promującej lepsze
jakościowo życie, bez poddawania się współczesnemu pędowi.
Zajmuję się promowaniem ambitnych projektów, wpisujących się w filozofię Slow Life.
Współcześnie wpadamy coraz mocniej w wir koniecznych do zrealizowania rzeczy, jednocześnie pomijając sprawy w życiu najważniejsze. Mamy coraz mniej czasu na spotkania z przyjaciółmi, rozmowy z rodziną, kontakt z dziećmi. Spieszymy się w pracy, w drodze do domu, w sklepie, podczas posiłków. W dobie komputerów, gadżetów elektronicznych, internetu i komunikatorów, kontakt werbalny staje się coraz rzadszy, zacierają się emocje. Slow Life obejmuje praktycznie każdą dziedzinę życia, porządkując je, wprowadzając zmiany, które zdecydowanie polepszają jakość życia i mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie.


Zapraszam do zapoznania się z artykułami na tej stronie. Jestem przekonany, że odnajdziecie Państwo powiązanie swojej działalności z ideą Slow, ponieważ rozważam każdy kontakt indywidualnie pod tym kontem.


Uważam, że Polacy po zachłyśnięciu się szybkim życiem; jedzeniem – fast food, produktami zagranicznymi, często kiepskiej jakości, poszukują rzeczy wartościowych, które Państwo oferujecie. Jednocześnie pomagam konkretnym, świadomym klientom skrzyżować Wasze drogi. Odnaleźć miejsca, gdzie odbyć dobry trening, oddać się medytacji, skorzystać z odnowy biologicznej, salonu piękności, dobrze zjeść, zrobić naprawdę dobre zakupy, spędzić czas ze sztuką, własnymi myślami, a może z przyjaciółmi przy dobrej herbacie, kawie, czy winie.
Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie niezwykle owocna i w krótkim czasie przyniesie wiele korzyści, nie tylko materialnych. Pozwolimy naszym klientom na odnalezienie siebie, zweryfikowanie swoich potrzeb w pędzącym świecie. Odnalezienie tego, co oferują Wasze jedyne w swoim rodzaju i klimacie miejsca i produkty.

Z poważaniem
Marcin Kurek