fbpx

Noski Noski

Mała, rodzinna firma stworzona dla dzieci, dla rodziców, dla rodziny. Sklep Noski Noski powstał cztery lata temu i osiągnął sukces, który wciąż się rozwija. Strona jest zorganizowana w przejrzysty sposób i trudno tam nie trafić na to, czego szukamy. Jest również wiele tematycznych podpowiedzi. Wybór wg wieku dziecka, wg rodzaju zabawek, wyprawki, akcesoria do domu, pokoju dziecięcego, rzeczy potrzebne w podróży itp. Znajdzie się też kilka rzeczy dla mamy 🙂


Bezpieczna Rodzina

Dostępne na stronie zabawki są tworzone na całym świecie z pasją, sercem i pomysłowością. Są to między innymi Djeco – dzieła paryskich projektantów i ilustratorów. Wesołe kanadyjskie stwory i fantazyjne wytwory B.Toys. Drewniane, szlachetnie naturalne cuda Grimm’s. Zachwycające cudeńka Meri Meri. Przepiękne projekty Londji. Stworzone z troską o planetę minimalistyczne produkty Plan Toys. Zabawki w amerykańskim stylu Melissa & Doug. Stymulatory mózgu i innych dziecięcych supermocy – Fat Brains Toys.


Bezpieczna Rodzina

Wszystkie zabawki mądrze zaprojektowanie, o doskonałej jakość wykonania, a przede wszystkim rozwijające i służące dobrej zabawie. Wszystkie zabawki są dostępne od ręki. Przeglądamy, klikamy, zamawiamy, bez oczekiwania są pakowane i wysyłane.


Bezpieczna Rodzina

Jak widzicie, to nie jest zwykły, internetowy sklep z zabawkami. To sklep tworzony przez kochających rodziców z pasją, dla których rodzicielstwo stało się największą przygodą życia i jest pełne wyzwań i zmian. To sklep dla rodziców, którzy chcą mieć ze sobą tylko najbardziej wartościowe i praktyczne rzeczy.

Zostaw odpowiedź

Rozwiąż równanie: 7 + 1 =