fbpx

Wyglądać niepowtarzalnie

Slow Fashion zawiera w sobie sugestie modowe związane z odzieżą, ale również dodatkami, biżuterią, a nawet kosmetyką. Ponieważ temat jest bardzo obszerny, zajmę się tym razem odzieżą. Wiele osób w Polsce coraz częściej poszukuje niezależnych, lokalnych projektantów tworzących dobry design w dobrej jakości. Świadomość klientów staje się bliższa idei lepszej mody, odpowiedzialnych wyborów i świadomej konsumpcji. Jak w całej filozofii Slow Life, kierujemy się świadomym i mądrym podejściem, w tym przypadku do mody.

Pierwszym i oczywistym krokiem jest przeorganizowanie swojej garderoby. Sposobów na pozbycie się ubrań, które nam zwyczajnie nie odpowiadają jest kilka. Można wystawić na wybranej, internetowej platformie sprzedażowej, oddać na cele charytatywne, a nawet popytać wśród znajomych.


Royal Fashion

O garderobę trzeba również dbać, aby służyła nam jak najdłużej. Prać w odpowiednich temperaturach, używać odpowiednich środków do konserwacji. Dotyczy to ubrań, biżuterii, dodatków, butów.

Ważne jest też, aby nie wyrzucać wszystkich uszkodzonych, czy niemodnych już ubrań. Wizyta u szewca, czy zaufanej krawcowej pozwoli naprawić uszkodzenia, albo przerobić ubranie, które nam już nie odpowiada i dać im nowe życie. Przy zakupie nowych kierujmy się jakością. Odpowiedni skład materiału, szycie, staranne wykonanie, daje nam gwarancje dobrego i długiego użytkowania.

Nie polecam natomiast zakupów impulsywnych, albo z wyprzedaży. Takie mogą się okazać nieprzemyślane i w rezultacie ubrania zostaną odłożone w głąb szafy, a przecież nie o to chodzi. Polecam oczywiście kupować od miejscowych producentów lub rzemieślników. To pozwala nam na dopasowanie konfekcji do naszych potrzeb, a także unikalnego wyglądu, niejednolitości mody i designu. Nie jest łatwo znaleźć dobrych, lokalnych projektantów ubrań, biżuterii, akcesoriów.


Royal Fashion

Zapraszam do kontaktu osoby, firmy, które projektują, wykonują, albo potrafią dokonać zmian lub napraw w naszej konfekcji. Potrzeby są duże, a dobrych specjalistów trudno odnaleźć. Spotkajmy się na mojej stronie – świadomi klienci z fachowcami, którzy oferują najlepszą jakość usług, oraz lubią wyzwania.Zostaw odpowiedź

Rozwiąż równanie: 8 * 1 =